events calendar

events calendar
25/5
staronová synagoga
Otevíráme Staronovou synagogu pro veřejnost

Po vynucené přestávce pro vás opět zpřístupňujeme Staronovou synagogu. Tuto jedinečnou památku si můžete prohlédnout buď samostatně, nebo v rámci prohlídky celého Židovského muzea. V ceně vstupného jsou i služby průvodce. Navíc máte jedinečnou možnost prohlédnout si unikátní gotický interiér bez návalu zahraničních turistů!

Pro zbytek sezóny jsme výrazným způsobem upravili výši vstupného. Pokud si navíc koupíte přes náš web elektronickou vstupenku, ušetříte dalších 10% z ceny vstupenky.

Těšíme se na vás.

25/5
jeruzalémská synagoga
Otevíráme Jeruzalémskou synagogu pro veřejnost

Již toto pondělí, 25. května, zahajujeme letošní návštěvnickou sezónu v Jeruzalémské synagoze. I v letošní sezóně se můžete těšit nejen na varhanní koncerty a komentované prohlídky, ale i na nové výstavy a expozice - dlouho připravovanou trvalou expozici k historii Jeruzalémské synagogy, sezónní výstavu o česko-německo-židovské rodině Schaleků, nebo zcela aktuální minivýstavu s názvem "Z náhrobků dlažbou" dokumentující to, o čem se jen zatím v dohadech hovořilo, ale nikdo to neviděl na vlastní oči - recyklaci náhrobků ze židovských hřbitovů na dlažební kostky a stavební materiál.

Pro letošní sezónu jsme upravili výši vstupného. Pokud si navíc koupíte přes náš web elektronickou vstupenku, ušetříte dalších 10% z ceny vstupenky.

Těšíme se na vás.

show all events